Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 24 maja 2013

Na międzyzdrojskim klifie

Zmiana tematyki - dziś kolejna porcja wykopalisk z szuflady. Zdjęcia żelbetowych schronów na najwyższym polskim klifie - Wzgórzu Gosań (niem. Gosan Berg) nieopodal Międzyzdrojów, na którym teraz jest punkt widokowy. Sytuacja z 2002 roku. Górne zdjęcie - wejście do schronu pogotowia punktu obserwacji dwubocznej nr 319 zbudowanego w latach pięćdziesiątych XX w. i użytkowanego kiedyś przez 17 Baterię Artylerii Stałej (Janogród). Poniżej dwa zdjęcia dawnego schronu OPL Stałego Punktu Radiolokacyjnego nr 326. Zdjęcie najniższe - nie mam pojęcia. Jeśli ktoś wie - proszę o info w komentarzu lub na maila.

4 komentarze:

 1. Szkoda że potraktowane zostały graffiti...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od razu widać, że jeszcze jesteśmy w Polsce :)

   Usuń
 2. No, a do środka żeś nie 'weszedł' ? :) Ostatnia fota - świetne ujęcie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałem pokazać, jak się zamaskował ;) Wtedy w środku nie byłem. Już nawet nie pamiętam czemu. Pewnie nie miałem światła i/lub byłem w towarzystwie, które nie chciało czekać na eksplorację bunkrów :)

   Usuń

Zostaw ślad swego pobytu w postaci komentarza. Wszystkie czytam, a weryfikacja ma tylko służyć blokowaniu spamu. Jeśli nie masz konta w google ani na blogerze, a masz swoją stronę lub bloga, zamieść link do niej. Chętnie odwiedzę. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU.