Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 30 maja 2013

Bokserka i rocik

Jak upilnować swoją kochaną zieloną miseczkę, gdy się chce spać?


Może tak?10 komentarzy:

 1. Zdecydowanie przyjemniej się na nie jak śpią :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Bruno tak pilnuje swojej gumowej kury ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja z tych zabawek zrezygnowałem. Poszedłbym z torbami - za szybko je szarpały. U moich sprawdzały się tylko te specjalne "kółka" z niezniszczalnej gumy dla psów.

   Usuń
  2. A widzisz, my też nie kupowaliśmy takich zabawek, bo dla Bruna też były jednorazowe. Z tą kurą to było tak, że była w mikrofali, którą dostaliśmy w prezencie. Bruno jak ją zobaczył - to chyba była miłość od pierwszego wejrzenia - to już było jasne że musi być jego zabawką. Myślałam że skończy żywot w pięć minut, a on ją wziął delikatnie w pysk i jak zaczął nosić trzy lata temu jeszcze jako szczeniak, tak nosi nadal. Przynosi gdy się cieszy, gdy wita gości, no i śpi z nią :) zjawisko nieco zadziwiające, wiem :) sami nie przestajemy się temu dziwić, pamiętając ile wcześniejszych i zabawek i przedmiotów poszło w strzępy..

   Usuń
  3. :) Super - miłość od pierwszego wejrzenia :) Bo miała żywego Atosika, i choć ją przerósł znacznie, zawsze mu matkowała. Wcześniej miała w jajku do spania ulubioną poduszkę :)

   Usuń
 3. Jaki "słodki" śpioch... ;) Wezmę z niej przykład chyba :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad swego pobytu w postaci komentarza. Wszystkie czytam, a weryfikacja ma tylko służyć blokowaniu spamu. Jeśli nie masz konta w google ani na blogerze, a masz swoją stronę lub bloga, zamieść link do niej. Chętnie odwiedzę. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU.