Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 17 kwietnia 2014

Moc kultury

Fotka strzelona wczoraj w Białej Rawskiej w godzinach szczytu na głównej i niestety zarazem przelotowej ulicy „miasta". Maksymalna kultura parkowania. Kierowcy gratuluję poczucia własnej wartości i przyznaję tytuł Gentleman Chodników.


4 komentarze:

 1. Pavemet's Gentleman :) Masakra z niektórymi kierowcami, rzeczywiście. Odwiecznym problemem też jest parkowanie na tzw. "kopertach" :( Ot, polska rzeczywistość, na szczęście nie wszyscy tak postępują. Pozdrawiam serdecznie i już prawie świątecznie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pavement Gentleman dokładniej rzecz biorąc. Z tymi kopertami to już trochę bardziej się pilnują, gdyż ludzie dzwonią po policję. Też pozdrowionka przedświąteczne posyłam :)

   Usuń
 2. "Gentelman Chodników", o rany, mało nie spadłem ze stołka. Mieszkając w trakcie studiów w Krakowie często spotykałem tego typu gentelmanów, którzy traktowali chodniki jak miejscówki do parkowania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli potwierdza się, że tak naprawdę Kraków i Warszawa to tylko takie większe wiochy, tylko że z pretensjami do wielkości :)

   Usuń

Zostaw ślad swego pobytu w postaci komentarza. Wszystkie czytam, a weryfikacja ma tylko służyć blokowaniu spamu. Jeśli nie masz konta w google ani na blogerze, a masz swoją stronę lub bloga, zamieść link do niej. Chętnie odwiedzę. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU.