Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 9 kwietnia 2014

Heringsdorf

Widoczki z molo. Zdjęcia zrobione 29 sierpnia. 2013. Od góry:

 1. Widok na Bansin
 2. mewa srebrzysta, romańska?
 3. mewa srebrzysta, romańska?
 4. Mewy różne ;)
 5. srebrzysta, romańska?
 6. białogłowa?
 7. białogłowa?5 komentarzy:

 1. Tylko tej na 2 zdjęciu czy reszte też? Jutro postaram się zidentyfikować, zerknę do atlasu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłbym bardzo wdzięczny. Tym razem forum.przyroda.ogr słabo się spisało.

   Usuń
 2. Niestety nie udało mi się w atlasie mam mało gatunków mew i żadna mi nie pasowała. Zawsze jest z nimi problem:) Mam jeszcze pytanie o forum przyroda bo też korzystam- jak tam dodać zdjęcie bo jak klikam na dodaj załącznik to mi nie pobiera. Potem czytałem że chyba mam złą wagę zdjęcia i jak to zmienić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby zmienić wagę zdjęcia wystarczy Ci jakikolwiek darmowy program do obróbki grafiki. Niestety albo zmniejszasz też wymiary fotki, a robisz to kosztem jakości. Lepiej wrzucić fotkę na inny serwer i wstawić obrazek na forum korzystając z linku do niego. Wtedy możesz wrzucić na forum dowolnie duże zdjęcie. Ukaże się w małej ramce, ale po kliknięciu będzie się powiększać. Ja preferuję flickr.com. Mój nick tam to RudiMag :)

   Usuń

Zostaw ślad swego pobytu w postaci komentarza. Wszystkie czytam, a weryfikacja ma tylko służyć blokowaniu spamu. Jeśli nie masz konta w google ani na blogerze, a masz swoją stronę lub bloga, zamieść link do niej. Chętnie odwiedzę. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU.