Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Skrzydlata świnia

Ktoś coś zauważył???

Skrzydlata świnia czyli Muchołówka szara (Muscicapa striata) - oczywiście to splunięcie (właściwie wypluwka) nie było do zarejestrowania gołym okiem - trwało zbyt krótko. Gdyby nie zdjęcia puszczone serią dalej mógłby zgrywać kulturkę ;)

8 komentarzy:

 1. Dobry jest. Jak wytrawny bikiniarz spluwa.)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Nigdy dotąd nie kojarzyłem spluwania z bikiniarstwem :)

   Usuń
 2. O jeeej, aleś uchwycił moment! Gratulacje :) Przyglądałeś się może potem tej wypluwce, co to takiego było? Że sowy produkują wypluwki, to wiedziałam. Że mewy, szponiaste i czaple - też coś się o uszy obiło. Ale żeby takie wróblaki? Chociaż ostatnio widziałam w parku kosa, jak w podobny sposób zwracał pestkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:) Wypluwka poszła w trawę, ale pewnie resztki owadów to były.

   Usuń
  2. Co by to nie było niezły łobuziak z tej muchołówki. Cwaniaczek myślał, że nikt nic nie zauważy, nie przypuszczając, że trafi na Fotografa "Sokole Oko" :) Gratulacje :)

   Usuń
  3. Dzięki. Przypadek to był :)

   Usuń
 3. Świetne zdjęcia, ciekawe co jej nie posmakowało :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie zbiera i jak uzbiera, to klei kulkę i sruuu :) Mój bokser tak miał. Cały dzień obgryzał kijki, a jak mu się uzbierało, to wypluwał korek z drewnianych drzag sklejony. Wypisz wymaluj jak od butelki;)

   Usuń

Zostaw ślad swego pobytu w postaci komentarza. Wszystkie czytam, a weryfikacja ma tylko służyć blokowaniu spamu. Jeśli nie masz konta w google ani na blogerze, a masz swoją stronę lub bloga, zamieść link do niej. Chętnie odwiedzę. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU.