Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 14 maja 2015

Spotkanie z UFOkiem

Kto pierwszy zgadnie, co to za cudak? ;)


2 komentarze:

 1. Znów się coś zakamuflowało, tak jak puszczyk kilka lat temu (w Bujałach, jeśli dobrze pamiętam)? Cóż to za pisklaczek? Wygląda jakbyś sfotografował prehistoryczne znalezisko :)) To i przywołane zdjęcie są perfekcyjne. Gratulacje, Radku! Zmyliłeś pewnie nie jedną osobę.
  Jest coraz cieplej, więc i więcej możliwości będzie do fotografowania, tylko żebyśmy tego czasu mieli więcej na przyjemności. Cieszę się, że chociaż tu mogę zajrzeć o każdej porze, jest co podziwiać, zawsze z uśmiechem na twarzy :)
  PS - Co do znalezisk, słyszałeś o Świnoujściu? Podobno w ramach obchodów rocznicy nadania praw miejskich można przynieść jakieś przedmioty dnia codziennego i włożyć do specjalnego opakowania (nie pamiętam co to), które będzie zakopane w ziemi. Ciekawostka dla kolejnych pokoleń, tak by ludzie mogli zobaczyć, czego używaliśmy w XXI wieku. ;) Otwierając Twojego bloga pewnie szybko nie przeszliby do kolejnych "prezentów". Wciąga niesamowicie :)
  Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wielu ekscytujących wypraw i pięknych fotograficznych pamiątek :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Na razie tajemnicy nie zdradzę. Podpowiem tylko, że umie pływać :)

   Usuń

Zostaw ślad swego pobytu w postaci komentarza. Wszystkie czytam, a weryfikacja ma tylko służyć blokowaniu spamu. Jeśli nie masz konta w google ani na blogerze, a masz swoją stronę lub bloga, zamieść link do niej. Chętnie odwiedzę. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU.