Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 6 czerwca 2012

Bunkry w Wałczu


Dziś kilka wspomnieniowych fotek z odwiedzin umocnień Wału Pomorskiego w Wałczu. Warto się tam wybrać, gdyż widoki są imponujące. Zwłaszcza te nietypowe, jak wielkie schrony, które osunęły się w wielki dół nieczynnego już wyrobiska. Koniecznie należy zwrócić uwagę na przestrogę dla wszystkich miłośników takich atrakcji - miejsce śmierci naszego kolegi, który spadł przez otwór po windzie amunicyjnej na niższe piętro schronu, gdzie nadział się na sterczący pręt. Pamiętajcie - zawsze patrzymy i pod nogi, i do góry, i na boki!

Tapety 1280x800 z tym zdjęciem, i wiele innych, znajdziesz tutaj:

3 komentarze:

 1. Bliżej mnie jest Międzyrzecki Rejon Umocniony. Jest co fotografować. Dobra robota.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super fotki, chętnie się tam wybiorę. Ponieważ dość często przejeżdżam przez Wałcz więc mam prośbę o napisanie jak dojechać do tych bunkrów.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co pamiętam, jak się przejeżdża przez Wałcz (na północ) przy głównej drodze jest kierunkowskaz do zjazdu w prawo. Potem już nie ma sposobu, by zabłądzić :)

   Usuń

Zostaw ślad swego pobytu w postaci komentarza. Wszystkie czytam, a weryfikacja ma tylko służyć blokowaniu spamu. Jeśli nie masz konta w google ani na blogerze, a masz swoją stronę lub bloga, zamieść link do niej. Chętnie odwiedzę. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU.