Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 14 maja 2014

Na spacerku

Wczorajszy spacerek nauczył, że szukając ptaków należy również patrzyć pod nogi. Mało nie rozdeptałem podlota kwiczoła (Turdus pilaris), tak cicho siedział.Za to tatuś był widoczny z daleka.Był też trznadelek. Trznadel zwyczajny, trznadel, trznadel żółtobrzuch (Emberiza citrinella)I dziwny grzyb. Może ktoś zdoła oznaczyć?


7 komentarzy:

 1. Trzeba teraz bardzo uważać:) Ptaszki nie siedzą już w gniazdach bo gdzieś w trawach, lub w krzakach jest o wiele bezpieczniej:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. „Nasze” szpaki i wróble jeszcze nie wyleciały. Ciekawe ile lęgów wyprowadzą kwiczoły w tym roku, skoro już tak wcześnie zaczęły :)

   Usuń
  2. U mnie niestety mój kot złapał młodego szpaka, udało się go odzyskać, ale miał uszkodzone skrzydło. Chciałem go złapać ale nogi miał dobre i uciekł. Strasznie lało i już go nie znalazłem:(

   Usuń
  3. Rzeczywistość nie jest pluszowa :)

   Usuń
 2. A z grzybkiem niestety nie pomogę:)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad swego pobytu w postaci komentarza. Wszystkie czytam, a weryfikacja ma tylko służyć blokowaniu spamu. Jeśli nie masz konta w google ani na blogerze, a masz swoją stronę lub bloga, zamieść link do niej. Chętnie odwiedzę. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU.