Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 31 sierpnia 2011

SIGMA APO DG 70-300mm 1:4-5.6 MACRO z mocowaniem Pentaxaobiektyw SIGMA APO DG 70-300mm 1:4-5.6 MACRO z mocowaniem Pentaxa, kawał porządnej optyki w bardzo umiarkowanej cenie, niezły do portretu, ptaszków i ważek
aparat PENTAX K-x + obiektyw SIGMA APO DG 70-300mm 1:4-5.6 MACRO z mocowaniem Pentaxa


Tapety 1289x800 z tymi zdjęciami, i wiele innych, znajdziesz tutaj:


6 komentarzy:


 1. Nie znam się na obiektywach, przypadkiem natrafiłem na podobny i zaciekawił mnie bo jest w niskiej cenie. do 1000 zł Jak zacząłem o nim czytać zauważyłem informacje że teleobiektyw i jeszcze to makro, że kompletnie nie wiem z czym to się je :))) Jakie wychodzą z tego zdjęcia gorsze od normalnego obiektywu czy lepsze??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zasadniczo szło z makro jest zawsze lepsze niż to samo szkło bez. Ten obiektyw jest bardzo udany, pomimo pewnych niedostatków. Wielu uważa, że to najlepsze szkiełko w tym zakresie ogniskowych na tej półce cenowej. Oczywiście mówimy o tej konkretnej wersji, czyli APO pod Pentaxa. Niestety, bliźniacze obiektywy w różnych systemach lubią się czasem różnić jakością. Ty masz chyba inną puszkę, z innym systemem stabilizacji, itp., więc musisz sprawdzić jakie opinie ma to szkiełko w Twoim systemie. W Pentaxie jest spoko.

   Usuń
  2. Nie wiedziałem że jest lepsze, do mojego canona widziałem podobne obiektywy i trochę mnie to zdziwiło jak pisali że jest dobre do zdjęć przyrody.... Nie miałem pojęcia że takie obiektywy były dobre, trzeba by poczytać o tym więcej

   Usuń
  3. Jest wiele rewelacyjnych szkieł i dobrze duużo poczytać, zanim się coś kupi. Tym bardziej, że każda następna półka jest kilka razy droższa :) Urok lustrzanek :)

   Pentax ma z tym dobrze - jest świetna baza szkieł z opiniami userów, linkami do fotek i testami. Nie wiem jak u Ciebie. Nie interesowałem się innymi stajniami :) Teraz mam spokój. FZ200 całkowicie mi starcza. Na razie ;)

   Usuń

 2. Zgadza się jest co poczytać ale też się w tym wszystkim orientować:) Te obiektywy z Apo i macro całkiem mnie zaskoczyły, nie wiedziałem że one będą tak dobrze się sprawować :)
  Twoje zdjęcia świetnie Ci wychodzą, że czasem Ci zazdroszczę :) Pozdro.

  OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad swego pobytu w postaci komentarza. Wszystkie czytam, a weryfikacja ma tylko służyć blokowaniu spamu. Jeśli nie masz konta w google ani na blogerze, a masz swoją stronę lub bloga, zamieść link do niej. Chętnie odwiedzę. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU.