Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 11 kwietnia 2013

Znów czyżyk

Czyż zwyczajny, czyż pospolity, czyżyk (Spinus spinus). Nie mogłem się powstrzymać, by go znów nie ustrzelić :) Kadrowanie pod tapetkę na ekran laptopa, stąd taka kompozycja :)


7 komentarzy:

 1. Super Czyż! jak niebo jest niebieskie a nie zachmurzone to kolorowe Ptaki zyskują na swej foto-wartości! I buduj budkę dla sikor bo masz jeszcze czas! (napisałem wiecej u mnie pod Twoim komentarzem).

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki - już czytam i się zabieram :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To "strzał w 10-tkę". Zresztą wszystkie zdjęcia zrobione przez Pana są świetne.
  Pozdrawiam wiosennie (wreszcie) i życzę dalszych sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyż ten czyżyk nie jest piękny? :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki, ale na imię mam Radek - znamy się wszak ze słyszenia - pozdrowienia od Agatki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za pozdrowienia. To prawda, znamy się ze słyszenia - Pani Agatka sporo i tak milutko opowiada o Rodzince :) Mam nadzieję, że tym razem wszystko dobrze się ułoży i już niedługo się poznamy. Serdecznie zapraszamy do nas! Cieszę się, że poznałam Panią Agatkę, bo taka Koleżanka to skarb. :) Pozdrawiam cieplutko i życzę Państwu mnóstwo szczęścia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I wzajemnie :) Wakacje niedługo, więc pewnie się uda coś zmontować :)

   Usuń

Zostaw ślad swego pobytu w postaci komentarza. Wszystkie czytam, a weryfikacja ma tylko służyć blokowaniu spamu. Jeśli nie masz konta w google ani na blogerze, a masz swoją stronę lub bloga, zamieść link do niej. Chętnie odwiedzę. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU.