Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 2 czerwca 2014

Gąsiorki

Ostatnio nawiedziły nas dzierzby (Gąsiorek, dzierzba gąsiorek, Lanius collurio). Pani gąsiorkowa oczywiście poszła na ploty z wróblami, a pan gąsiorek szukał jedzonka. Ale sam zjadał, jak ukochana nie widziała. Niestety strasznie czujny był. Ile raz próbowałem się zbliżyć, odlatywał na następną tyczkę, z której wypatrywał owadów. W końcu drapieżnik, więc czujny musi być.


9 komentarzy:

 1. Oj, ale to niegroźne ploteczki ;) Pewnie umawiają się na wieczorne spotkanko na poddaszu :) Skoro mąż szuka jedzonka to pewnie czymś smacznym będą się raczyć :) Pozdrowionka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również pozdrawiam. Całą rodzinkę.

   Usuń
 2. Gąsiorek to fajny ptaszek. Muszę się rozglądnąć za nimi w mojej okolicy. W tamtym roku były na pewno 3 pary jak nie więcej a w tym... na razie czas nie pozwala sprawdzić:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to życzę, byś sobie wszystko tak poukładał, by być panem czasu. To podstawa szczęścia.

   Usuń
  2. Pan czasu:) Jak to fajnie brzmi:) ALe już jest coraz lepiej dzięki:)

   Usuń
 3. Pozdrowionka przekazane :) My cały czas w biegu żyjemy, ale o Was nie zapominamy. Już nie mogę się doczekać wakacji... i wspólnego wakacyjnego "plotkowania" :) Do szybkiego zobaczenia :)

  OdpowiedzUsuń

 4. Wróble dziwnie na niego zerkały :) fajnie, że udało się sfocić :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad swego pobytu w postaci komentarza. Wszystkie czytam, a weryfikacja ma tylko służyć blokowaniu spamu. Jeśli nie masz konta w google ani na blogerze, a masz swoją stronę lub bloga, zamieść link do niej. Chętnie odwiedzę. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU.