Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 6 września 2013

Briscoe Twenty Four

Briscoe Twenty Four rok produkcji 1919 (silnik o pojemności 2100 cm3 ) podczas przejazdu przez przejście graniczne Świnoujście Garz w ramach Rajdu  Sunflower Rallye De 2013.


10 komentarzy:

 1. Dużo ciekawych fotek Pan "ustrzelił". Czyżby to była ówczesna limuzyna nowożeńców? :) Chyba, że te serduszka z przodu świadczą o uczuciach wobec autka :)) Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. A może to serduszka z okazji Złotych Godów? ;) Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 2. No, tak, zdecydowanie ma Pan rację. Cóż za niedopatrzenie, podpadłam :) Jeszcze raz gorąco pozdrawiam życząc Wam wspólnie spędzonych lat w zdrowiu, szczęściu i miłości, co najmniej do Złotych Godów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To autko wygląda idealnie, w sam raz na trzeciomajową przejażdżkę ;) A później na szmaragdowe (platynowe) gody (55) ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Czy ten uśmiech oznacza powątpiewanie w to czy autko aby nie rozleci się w drodze nad morze? ;) Jeśli kierowca nie będzie szarżował to powinno być ok ;) Ewentualnie zaprosi się Szanownych Jubilatów do siebie :)) A do maja go się wzmocni i jeszcze nie jedna wyprawa będzie z jego udziałem. Pozdrawiam całą Rodzinkę, słyszałam, ze ta nadmorska też wspaniała :) No, ale nic dziwnego, w końcu jaki rodzic taki syn :)

   Usuń
  2. Ej - bo się zawstydzę :)

   Usuń
  3. Nie wiem, nie znam się, ale myślę, że jest tak, że jak fajny syn to i rodzice :)) Żona i dzieci też. Dobrze, że masz blisko siebie takich fajnych ludzi :) Tęsknię za Agatką...

   Usuń

Zostaw ślad swego pobytu w postaci komentarza. Wszystkie czytam, a weryfikacja ma tylko służyć blokowaniu spamu. Jeśli nie masz konta w google ani na blogerze, a masz swoją stronę lub bloga, zamieść link do niej. Chętnie odwiedzę. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU.