Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 8 października 2013

Porsche 356 A

Porsche 356 A rok produkcji 1958 pojemność silnika 1581 cm3 podczas przejazdu przez przejście graniczne Świnoujście Garz w ramach Rajdu  Sunflower Rallye De 2013.
9 komentarzy:

 1. Cudo. Bardzo mi się podobają stare samochody. Bardzo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam częściej :) Jeszcze trochę tego będzie :)

   Usuń
  2. Już oglądałam część zdjęć. To z jakiegoś wyścigu, czy rajdu?

   Usuń
  3. Tak, z Rajdu Sunflower Rallye De 2013.

   Usuń

 2. Nie powinni być takiego rajdu w okolicach takiego Parku Natury :))


  Pozdrawiam serdecznie :-}

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przesadzajmy. Samochodziki przejeżdżają raz w roku, z dużą kulturą, bez ryku silników, w dodatku trasą, po której odbywa się zwykły ruch drogowy. Zastanawiać zaś może w odległości kilku kilometrów (po polskiej stronie oczywiście) wielkiej oczyszczalni ścieków, podobno obsługującej w 80% syfy niemieckie,portów przeładunkowych starych i wciąż powstających nowych, itd.

   Usuń

  2. Pisałem to z uśmiechem Radku :))


   Pozdrawiam serdecznie :-}

   Usuń
  3. Ale niestety w polskich warunkach niejednokrotnie można mieć do takich imprez wiele zastrzeżeń. Fotografowałem kiedyś Błotnego Muflona. Szlak klasy extreme wiódł m.in. ... korytem strumienia (wzdłuż), który zasilał ujęcie wody pitnej jednej z miejscowości znajdujących się w Kotlinie. Odpisałem więc, by usunąć wszelkie wątpliwości. Wydaje mi się, że impreza niemiecka była przygotowana bez zarzutu, zwłaszcza o dewastację środowiska. W polskich realiach jest z tym bardzo różnie.

   Usuń
 3. Klasa auto i ludzie z klasą. Miło patrzeć. :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad swego pobytu w postaci komentarza. Wszystkie czytam, a weryfikacja ma tylko służyć blokowaniu spamu. Jeśli nie masz konta w google ani na blogerze, a masz swoją stronę lub bloga, zamieść link do niej. Chętnie odwiedzę. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU.