Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 3 października 2013

Na grzyby!

Chyba szykuje się dobry week-end na grzyby, gdyż dzisiaj w ogródku zauważyłem wysyp pod iglakamiModrzew okrążony przez maślaki.Pod sosną czarną bośniacką purchawka i stado psiakówA pinus parviflora (sosna drobnokwiatowa) to już kompletne szaleństwo.

8 komentarzy:

 1. W końcu nie samochody! ;) a to grzybki czy muchomorki? ;)) bo jakoś od góry nie potrafię rozpoznać;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że zapowiada się "smaczny weekend", choć pracowity. Życzę udanego grzybobrania, nie tylko podwórkowego, oraz miłych pozostałych wolnych chwil. ;) Pozdrawiam serdecznie.:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy mi lenistwo pozwoli :) Też pozdrowionka :)

   Usuń
 3. Lubie maślaki, ale niestety w moim ogrodzie pod drzewami rosną tylko grzyby niejadalne..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak przyniesiesz grzybki z lasu to odpadki wyrzuć pod ogrodowe iglaki. Można też kupić grzybnię w necie. jeśli masz w ogrodzie jakiś kąt śmieciowy ( w sensie niekoszony, ze stosikiem gałęzi albo kompost bez pojemnika) to można pomyśleć nawet o grzybni purchawicy (czasznicy) olbrzymiej. Pychota.

   Usuń

 4. Ruch to zdrowie więc jak będziesz mógł to koniecznie wybierz się na grzyby :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Statystycznie podobno tak, ale jak wiadomo statystyką można manipulować. Poza tym nie przekłada się na rokowanie w konkretnym przypadku; wystarczy porównać życie Hopfera (Bieg po zdrowie - przeżył lat 47) i Churchilla (tusza mopsa, cygara i alkohol, dewiza życiowa no sports - przeżył lat 91). A w lesie są na dodatek kleszcze :)

   Usuń

Zostaw ślad swego pobytu w postaci komentarza. Wszystkie czytam, a weryfikacja ma tylko służyć blokowaniu spamu. Jeśli nie masz konta w google ani na blogerze, a masz swoją stronę lub bloga, zamieść link do niej. Chętnie odwiedzę. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU.